Діяльність підрозділу пробації

Дата: 30.03.2021 09:30
Кількість переглядів: 1969

Забезпечення безпеки громадян в умовах карантину є одним із важливих завдань, які виконують правоохоронні органи. Наразі персонал органів пробації як частина системи правосуддя продовжує нести службу в інтересах держави та кожного громадянина, виконуючи свої обов’язки та функції.

Зокрема, від початку року Попільнянським районним сектором філії Центру пробації у Житомирській області поставлено на облік 28 осіб, вісімнадцять осіб знято з обліку. Співробітниками сектору складено одинадцять досудових доповідей.

Заходи контролю за поведінкою суб’єктів пробації здійснюються з урахуванням карантинних обмежень та пов’язаних з ними об’єктивних обставин.

Реєстрація суб’єктів пробації здійснюється з урахуванням можливостей дістатися до підрозділу пробації.

Діяльність підрозділу пробації на даний час здійснюється з дотриманням заходів безпеки та профілактики щодо розповсюдження вірусу.