Повідомлення про проведення громадських слухань

Дата: 30.04.2021 10:36

Щодо обговорення документації Детального плану території

«Визначення містобудівнихпотреб земельної ділянки комунальної власності  орієнтовною площею 0,36 га з метою будівництва на ній водозабірної свердловини за адресою: с. Андрушки вул. Польова Житомирського району Житомирської області».

Підстава для розроблення ДПТ: Рішення № 210 четвертої сесії VШ скликання від 03 березня 2021 року Андрушківської сільської ради Житомирського району  Житомирської області.

Замовник розроблення документації:   Андрушківська сільська рада

Заявник розроблення документації: Андрушківська сільська рада

Виконавець: ФОП Тичина Н. В.

Місце ознайомлення з проектом детального плану територій: в приміщенні Андрушківської сільської ради Житомирського р-ну Житомирської обл..

Юридична адреса: Житомирська обл. Житомирський р-н с. Андрушки вул. Шкільна, буд. 1.

Пропозиції приймаються з 01 травня 2021 року по 01 червня 2021 року за адресою Житомирська обл.. Житомирський р-н с. Андрушки вул. Шкільна, буд. 1.

Громадські слухання відбудуться в приміщенні Андрушківської сільської ради Житомирського р-ну Житомирської обл. 02.06.2021 р. о 10 год. 00 хв.