Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території

Дата: 30.04.2021 10:44

Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території:

«Визначення містобудівних потреб земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,36 га з метою будівництва на ній водозабірної свердловини за адресою: с. Андрушки вул. Польова Житомирського району Житомирської області».

Підстава для розроблення ДПТ:

Рішення № 210 четвертої чергової сесії VIIІ скликання від 03.03.2021 року  Андрушківської сільської ради Житомирського р-ну Житомирської області «Про розроблення детального плану території»;

Проекти розроблені у відповідності до:

– Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності»;

–  ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій»;

–  ДБН Б.1.1.14-2012 «Склад та зміст детального плану території»;

– ДСП 2.2.1-2004 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів.

Місце ознайомлення з проектом детального плану територій:

Юридична адреса:

Житомирська обл.. Житомирський р-н с. Андрушки вул. Шкільна, буд. 1.

Строк ознайомлення, подання та прийом пропозицій: протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення. Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” ( 3038-17 ) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів, за адресою: Житомирська обл.. Житомирський р-н с. Андрушки вул. Шкільна, буд. 1 в приміщенні Андрушківської сільської ради Житомирського р-ну Житомирської обл..

Громадські слухання відбудуться в приміщенні Андрушківської сільської ради Попільнянського р-ну Житомирської обл. 02.06.2021 р. о 10 год. 00 хв.

Відповідальний:

постійна комісія з питань земельних відносин, будівництва, екології та житлово-комунального господарства в особі Лазарчук Алли Василівни, інформація для довідок тел. +380413776335.

Детальний план території - переглянути...