З Днем пам’яті та примирення і річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2021 06:00

Шановні ветерани, учасники другій світовій війни, друзі!

В ці травневі дні ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Ми пишаємося славою тих, хто приніс очікуваний мир та схиляємо голови перед пам’яттю полеглих. Низький уклін ветеранам, які прийняли серйозний виклик, показали всьому світу мужність, витримку та врешті-решт здобули велику перемогу!

Надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиг тих, хто самовіддано трудився в тилу та підняв країну з руїн, відновив народне господарство. Велика шана усім, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, Дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки.

Тож нехай перемога супроводжує вас скрізь і завжди, нехай поруч будуть тільки добрі і щирі люди. Бажаємо, щоб серце не знало болю і туги, а в душі завжди грав переможний марш.
Твердо віримо, що ці свята слугуватимуть гуртуванню та єднанню усіх жителів України, додадуть нам наснаги у подальшій розбудові демократичної та заможної держави та її частинки – нашої громади.

Зі святом Перемоги!