Міжнародний день захисту дітей
Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.
Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє Андрушківської громади і всієї України. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.
1 червня 2021 року в Андрушківській громаді відзначався Міжнародний день захисту дітей.
На свято були запрошені учні з Попільнянської музичної школи імені Касяна Євченка, Житомирський академічний театр ляльок з виставою «3 поросят», виступали зі своїми естрадними номерами театр-студія «Зорепад», КУПЗ «Андрушківський центр позашкілля» за участю персоналу органу пробації.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/6be00475ffa75222488fc68c495232a3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/c437520d3d99602e2f8c15a8b62895f4.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/623d9e714db9900f680e93ca2dc78aa7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/a6162bbc602451b6b2bc7c1bf76bb474.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/4627b462198d1bdd30e1b83c6bf32082.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/a9a1bc7deb9a396344e046485e60f73e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/59118ba2bb638645eca4d0aba720ea0a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/f00018a95d44133ce61aefeed81bfcd0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/7a788f4be8b22beeb2cd36027259a712.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/d2185f41b88b5f0cd56b74ac97f44469.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/848c596c21ded6bf54bb8dd3f3982412.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/a91f1e0e78cf29ee94765b6051f58d1f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/539f034b7e4ade260bbd46e063aceec6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/c0fbee18271378adc313be5fe66bc514.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/9439aa354bc3e7ae182e7d8a89a0b99e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/99db28b180e1dd1072e7d84c06f9f92f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/927fe614c0869d1d8a06dd319008c76a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/95afb099ce36f7e17f39b35e9f558d27.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/d603c36bc7335677af78c568d4990b01.jpg)
Окрема подяка в організації свята нашим друзям-благодійникам: ФГ «Варчак» Миколі Дитровичу Варчаку за солодкі подарунки діткам з пришкільних таборів (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають в складних життєвих обставинах, діти учасників АТО, діти з багатодітних родин) та Мітніцькій Віті Юріївні, депутату районної ради, за безкоштовні батути.
Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Тому зичемо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.
Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!
Катерина Куценко, начальник служби у справах дітей
Андрушківської сільської ради