Дитяче свято для маленьких жителів Андрушківської громади
Діти - це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. А вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом!
4 червня 2021 року 10 дітей з Андрушківської громади відвідали обласний захід з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей «ДИТИНСТВО ЗАВЖДИ РАЗОМ З НАМИ» в Шодуарівському парку, літня естрада «Ракушка» в м. Житомирі для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, вікова категорія дітей 7-12 років.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/30df946df9d58428a6ee12bfb478d778.jpg)
Діти були в захваті від демонстрації техніки від Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області, та техніки від Головного управління Нацполіції в Житомирській області. Гала-концерт дитячого телевізійного шоу «Талант є» вразив своєю креативністю – які талановиті наші діти!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/203afaa9847819b0f0e676a720fb09b0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/aa5e03b732c8acca2767a1014cc93727.jpg)
Дітки отримали солодкі подарунки та ланч-бокси від служби у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації, а ще приємним сюрпризом виявились безкоштовні квиточки на атракціони.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/45cdf6a5cea2327c3d247d58ffe5d39e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/37e9bccfb495d8f4848540148dc85c12.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/a35a6ee0a1020576d1f26b8cbea17d99.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/58b9f321353782551f28de6dd91bc161.jpg)
З піднятим настроєм та гарними враженнями дітки, втомлені і здорові, повернулися додому.
Катерина Куценко, начальник служби у справах дітей
Андрушківської сільської ради