Дитяче свято для маленьких жителів Андрушківської громади

Дата: 07.06.2021 11:23

Діти - це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. А вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом!

4 червня 2021 року 10 дітей з Андрушківської громади відвідали обласний захід з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей «ДИТИНСТВО ЗАВЖДИ РАЗОМ З НАМИ» в Шодуарівському парку, літня естрада «Ракушка» в м. Житомирі для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, вікова категорія дітей 7-12 років.

Діти були в захваті від демонстрації техніки від Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області,  та техніки від Головного управління Нацполіції в Житомирській області. Гала-концерт дитячого телевізійного шоу  «Талант є» вразив своєю креативністю – які талановиті наші діти!

Дітки отримали солодкі подарунки та ланч-бокси від служби у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації, а ще приємним сюрпризом виявились безкоштовні квиточки на атракціони.

З піднятим настроєм та гарними враженнями дітки, втомлені і здорові, повернулися додому.

Катерина Куценко, начальник служби у справах дітей

Андрушківської сільської ради