Відновлення доріг в селах громади після негоди

Дата: 07.07.2021 10:00

Стихійні лиха в цьому році не дозволяють розслабитися нікому. В повній мірі це відчули жителі вулиць ім. Ю. Ковальчука, Набережна в селі Андрушки, В. Житомирська в Красногірці, Набережна в Макарівці. Унаслідок сильного дощу великим потоком стічної води було підмито та пошкоджено вуличне покриття доріг комунальної власності місцевого значення. Нерегульовані потоки води вимили метрові ями та змили каміння, пісок, мучку та бруд на прилеглі приватні ділянки.

Наступного дня після негоди представники сільської ради здійснили обстеження стану доріг у селах громади.

вул. Ю. Ковальчука с. Андрушки

вул. ім. Ю. Ковальчука с. Андрушки

вул. Зарічна с. Андрушки

вул. Зарічна с. Андрушки до

вул. Зарічна с. Андрушки

вул. В. Житомирська с. Краногірка.до

вул. В. Житомирська с. Краногірка

Негайно були розроблені заходи щодо усунення проблеми і залучена техніка приступила до роботи. Велика подяка Генеральному директору ТОВ «Сігнет-Центр» Баришполю Р. Г. за оперативне надання спецтехніки та транспорту для ліквідації наслідків негоди. Працюючи в такому тандемі ми завжди зможемо подолати будь-які труднощі, справитись з любими завданнями.

вул. Ю. Ковальчука с. Андрушки після

вул. Ю. Ковальчука с. Андрушки після2

вул. Набережна с. Макарівка після

вул. Набережна с. Макарівка після2

вул. Набережна с. Макарівка після3

вул. В. Житомирська с. Краногірка

На жаль на деяких пошкоджених ділянках вирішити проблему вдалося тільки тимчасово. Це, в першу чергу стосується вулиці ім. Ю. Ковальчука в с. Андрушки від будинку № 10 до будинку № 17. Особливості рельєфу цієї ділянки не дозволяють застосувати стандартні рішення. Тому адміністрація громади просить долучитися до обговорення критичного питання жителів цієї вулиці та пройти опитування: «Яке рішення, на вашу думку, буде максимально ефективним, доступним, в рамках бюджету». Чекаємо на ваші пропозиції.

В цілому ще є декілька невідкладних питань з дорожним покриттям вулиць сіл громади. Наприклад - вул. Дачна, ім. А. Н. Вітрука в с. Андрушки, вул. Перемоги, Набережна, Садова, Громових в с. Макарівка, вул. Зелена роща, Шкільна в с. Красногірка, вул. Лісова в с. Харліївка, вул. Бровещина в с. Василівка і на інших проблемних ділянках. Ці питання будуть вирішуватись поступово по мірі надходження коштів.