З днем підприємця!

Дата: 05.09.2021 09:28

Шановні підприємці Андрушківської громади!

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем підприємця!

Без підприємницької діяльності взагалі важко уявити існування нашого суспільства. Підприємництво є запорукою економічного зростання країни, головним джерелом нових робочих місць, насичення ринку вітчизняними товарами і послугами, основою для формування середнього класу. Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян.

Майбутнє нашої громади нерозривно пов’язано з вашою роботою, тому як ви – підприємці, вносите значний внесок у поповнення бюджету, створюєте нові робочі місця, забезпечуєте жителів необхідними товарами і послугами, берете участь в благодійних акціях. Сподіваюсь, що наше співробітництво служитиме поліпшенню інфраструктури та  підвищенню добробуту жителів громади.

Бажаю Вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, розвитку, налагодження нових та зміцнення вже існуючих партнерських зв'язків. Здоров’я вам і Вашим сім’ям, наснаги, фінансових проривів, нових перемог і Божого благословення! Нехай ваші особисті здобутки і досягнення прискорюють  економічний розвиток нашої громади і всієй України!

Зі святом!

Сільський голова О. Матківська