Рухаємось далі?
Продовжуємо розбудовувати нашу громаду. До настання холодної погоди на деяких вулицях у селах громади був проведений поточний ремонт дорожнього покриття. В Андрушках – це вулиці ім. Горького, Козацька, ім. Вітрука, Зарічна, ім. Закутенка, Заводська, Тиха, Дачна, ім. Ю. Ковальчука, в Макарівці – Набережна, Громових, Зарічна, Дружби, в Василівці – Першотравнева, ім. Гагаріна, ім. Н. Сосніної, в Красногірці – вул. Шкільна.
Ці роботи дозволять стримати руйнування поверхневого шару доріг та максимально продовжити експлуатацію дорожнього покриття ґрунтових вулиць. Також був проведений ямковий ремонт на вулицях з асфальтовим покриттям по вул. Шкільна та ім. Шевченко в с. Андрушки, яке знаходилося у критичному стані.
Для ідентифікації автобусних зупинок громадського транспорту в селах громади почали встановлювати вивіски із назвою відповідного населеного пункту.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/84d828b405f804f9a5e2f087ad386a4b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/abb1940d927048b434ce2d492954ff96.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/61365581f73f5d9c5f2c167e4aecfa51.jpg)
З метою забезпечення безпечного руху постійно обкошуються ділянки з обмеженим полем зору та місця проїзду над гідроспорудами.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/d8d0752f36934f25ce143c8177095482.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/142444e3ed860e110fa127a2fffac2a3.jpg)
В с. Макарівка розпочали роботи по поточному ремонту діючої свердловини за адресою вул. Перемоги та благоустрою прилеглої території.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/ddc581b3a50e5085f2d5241b0baeb92b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/ae6f60752e8ba8104ecc156f0f510c36.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/1cc187feda201dd1b1328c5230362cbd.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347232/f62cdc7a3ca7c32c2eee77cbf6b3ef7b.jpg)
Так, є ще багато проблемних місць. Це і підсипка доріг в Красногірці та Макарівці, і оформлення правовстановлюючих документів на об’єкти нерухомого майна комунальної власності, які розташовані на території Андрушківської громади, і поточний благоустрій сіл громади і ще, ще, ще…. Але правильно визначивши пріоритети та розподіливши ресурси ми, разом з депутатами та активною частиною жителів громади, зможемо не тільки «латати діри», а й будувати заможне майбутнє нашої громади.
Є бажання? Долучайтеся!