Рухаємось далі?

Дата: 16.09.2021 16:53
Кількість переглядів: 1989

Продовжуємо розбудовувати нашу громаду. До настання холодної погоди на деяких вулицях у селах громади був проведений поточний ремонт дорожнього покриття. В Андрушках – це вулиці ім. Горького, Козацька, ім. Вітрука, Зарічна, ім. Закутенка, Заводська, Тиха, Дачна, ім. Ю. Ковальчука, в Макарівці – Набережна, Громових, Зарічна, Дружби, в Василівці – Першотравнева, ім. Гагаріна, ім. Н. Сосніної, в Красногірці – вул. Шкільна.

Ці роботи дозволять стримати руйнування поверхневого шару доріг та максимально продовжити експлуатацію дорожнього покриття ґрунтових вулиць. Також був проведений ямковий ремонт на вулицях з асфальтовим покриттям по вул. Шкільна та ім. Шевченко в с. Андрушки, яке знаходилося у критичному стані.

Для ідентифікації  автобусних зупинок громадського транспорту  в селах громади почали встановлювати вивіски із назвою відповідного населеного пункту.

Фото без описуФото без описуФото без опису

З метою забезпечення безпечного руху постійно обкошуються ділянки з обмеженим полем зору та місця проїзду над гідроспорудами.

Фото без описуФото без опису

В с. Макарівка розпочали роботи по поточному ремонту діючої свердловини за адресою вул. Перемоги та благоустрою прилеглої території.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Так, є ще багато проблемних місць. Це і підсипка доріг в Красногірці та Макарівці, і оформлення правовстановлюючих документів на об’єкти нерухомого майна комунальної власності, які розташовані на території Андрушківської громади, і поточний благоустрій сіл громади і ще, ще, ще…. Але правильно визначивши пріоритети та розподіливши ресурси ми, разом з депутатами та активною частиною жителів громади, зможемо не тільки «латати діри», а й будувати заможне майбутнє нашої громади.

Є бажання? Долучайтеся!