Соціальне опитування

Дата: 17.09.2021 11:10

Опитування щодо надання соціальних послуг в нашій громаді.

Фото без описуВідповідно до рішення виконавчого комітету Андрушківської сільської ради № 53 від 13 серпня 2021 року, враховуючи наказ Міністерства соціальної політики України від 14 червня 2018 року №890 «Про деякі питання діяльності об’єднаної територіальної громади щодо соціальної підтримки населення та захисту прав дітей», наказ №28 від 20.01.2014 року «Про затвердження Порядку визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці у соціальних послугах» з метою розвитку соціальних послуг у громаді, посилення проведення соціальної роботи щодо адміністрування виявлення потреб мешканців громади та організації для них доступних соціальних послуг, на території  Андрушківської громади з 20 вересня 2021 року проводиться анкетування (опитування).

Опитування та заповнення анкет буде проводитися у таких приміщеннях та в такий спосіб:

Заповнювання анкети на паперових носіях:

• адміністративне приміщення Андрушківської сільської ради по вул. Шкільна, 1;
  • приміщення старостатів сіл Василівка, Красногірка, Макарівка, Харліївка;
  • закладів освіти та культури (школи, дитячі садочки, будинки культури);

On-line заповнювання з використанням мережі Internet за посиланням:

За наказом Міністерства соціальної політики від 23.06.2020 року №429 «Про затвердження Класифікатора соціальних послуг» ви можете ознайомитись із детальним описом соціальних послуг.

Фото без описуШановні жителі громади! Кожна ваша пропозиція для нас – це можливість стати кращими. Ми завжди готові отримати від вас відгук з приводу соціальних послуг. Це допоможе нам з’ясувати, що ми робимо правильно, а на що необхідно звернути особливу увагу. Якщо у вас є будь-які коментарі з приводу нашої роботи, будь ласка, скористайтесь можливістю та заповніть наші анкети. Ваші відгуки є дуже важливою складовою у встановленні взаємовигідного зв’язку між соціальними службами та отримувачами послуг. Кожному відгуку буде  гарантовано приділятися увага та вагоме значення.

Будьте активними мешканцями громади, допоможіть підвищити ваше соціальне благополуччя і безпеку!