ПРОЄКТ “ОЗЕЛЕНЕННЯ ПЛАНЕТИ”

Дата: 01.11.2021 11:13
Кількість переглядів: 2098

Фото без опису30 жовтня у рамках глобальної екоініціативи «Greening of the planet» В Андрушках було висаджено більш ніж 100 дерев. В акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за одну добу» прийняли участь працівники сільської ради, відділу освіти, мешканці села. Ціль акції -привернути увагу до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми землі, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей по всій планеті.

Наша громада також не залишилася осторонь – на ділянці землі, який розташований поза бувшої звірофермою, був закладений парк відпочинку на березі річки Паволочка. Пройде декілька років і саджанці берези і дуба, сосни і туї виростуть та створять екозону, до якої буде приємно приходити у вихідний день всією родиною, щоб гарно провести вільний час. Але це можливо тільки тоді, коли ми будемо відповідально ставитися до навколишнього середовища та берегти нашу землю.

Тож будьмо відповідальними!

#Озелененняпланети