Ноутбук кожному вчителю

Дата: 17.12.2021 10:24

Фото без опису27 територіальних громад Житомирського району стали учасниками проєкту «Ноутбук кожному вчителю», який реалізується Міністерством освіти та науки України спільно з Міністерством цифрової трансформації. На цю програму було виділено 980 млн. грн. державної субвенції і на засадах співфінансування 1097 ноутбуків отримали вчителі з 90 навчальних закладів Житомирського району, серед яких є заклади і нашої громади.

Сучасні ноутбуки булі вручені вчителям Андрушківського ліцею, Макарівської, Василівської та Харліївської філій. Тепер організація дистанційного навчання та інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання в цих закладах буде більш доступна та простіша.

Реалізація Національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації дасть змогу зробити освітній процес сучасним та зручним, незалежно від карантинних обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19.