День Святого Миколая для дітей

Дата: 17.12.2021 15:16

Фото без опису19 грудня – одна із найочікуваніших дат у році, день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими – свято Миколая.

Микола Чудотворець, Микола Угодник або Святитель Миколай - так його називають православні віруючі. Згідно з древніми писаннями, чоловік жив в III-IV століттях і прославився багатьма чудесами.

Православні знають, що один з найбільш шанованих святих протегує всім мандрівникам, морякам, а також жебракам, хворим і, звичайно, дітям. Тобто, тим, хто потребує його допомоги. Головна традиція свята - подарунки та цукерки, які святий вночі кладе під подушку малюкам.

17 грудня 2022 року троє дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території Андрушківської громади, взяли участь в обласному заході для дітей пільгових категорій «Запрошує у гості святий Миколай», яке відбулося у приміщенні Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера. Діти насолодилися прекрасною Різдвяною виставою, погралися м’ячами, покидалися сніжними кульками. А наостанок отримали новорічні солодкі подарунки.

Дорогі діти!

Вітаємо з Днем Святого Миколая. Нехай частіше в житті трапляються чудеса, а ви ніколи не втрачайте в них віру! Нехай настрій завжди буде святковим. Нехай ваше життя буде щасливим. Бажаємо добра, радості, світлих надій, щирої любові рідних. Нехай Святий Миколай подарує міцного здоров'я, достатку, миру і душевного тепла!