З Новим роком, діти!

Дата: 30.12.2021 09:00

Маленький і ніжний малюк!

Вже зовсім скоро ти зустрінеш Новий 2022 рік. Нехай у тебе в житті буде багато хорошого: ніжні обійми батьків, усмішки друзів, бажані подарунки і, звичайно ж, солодощі! Любові тобі, на всьому твоєму життєвому шляху! Гідних і люблячих людей, які будуть готові в будь-який момент вислухати, допомогти, прийти. Рости здоровим, міцним і сильним! Хочемо, щоб ці три слова супроводжували тебе все життя і тоді воно обов'язково буде довгим і щасливим!

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-внутрішньо-переміщені особи, діти, які перебувають в складних життєвих обставинах, діти з інвалідністю, - діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки і  проживають на території Андрушківської сільської ради до Нового року за сприяння Андрушківської сільської ради отримали солодкі подарунки.

На світі немає любові сильніше, ніж любов до свого чада! І в цій любові є тільки два бажання: щоб він був здоровий і щасливий! А для дітей на світі немає більшого і бажаною свята, ніж Новий рік! Саме тому хочемо сказати дітям: нехай будь-які очікування виконуються, подарунки радують, а Новий рік принесе нові веселі хвилини в життя!