Новий погляд в нові вікна

Дата: 18.02.2022 16:40

Шкільні спортивна та актова зали – це місця загального користування, де діти збираються разом для проведення занять, спортивних змагань, різноманітних шкільних свят. В Макарівській філії актова зала – це ще і шкільна їдальня. Тобто це мають бути теплі та світлі приміщення, в яких комфортна атмосфера дозволяла б з повною віддачою активно проводити час. Але старі вікна в цих залах не давали такої змоги. Дерев’яні рами та старе скло були скоріш джерелом проблем ніж захистом від зовнішнього середовища.

Коли гостро стало питання про подальше використання цих приміщень, голова Андрушківської сільської ради звернулась за допомогою до нашого земляка, Мітніцького Юрія Георгійовича, який через депутатів фракції ВО "Батьківщина" допоміг у виділенні з Житомирського обласного бюджету 200 тис. гривень на заміну вікон в їдальні та спортивній залі Макарівської філії І-ІІ ступенів ОЗО «Андрушківського ліцею імені А. Н. Вітрука».

Ремонтні роботи завершені, і ось нарешті, діти можуть займатися фізичною культурою, спортивними іграми, приймати їжу та проводити святкові заходи в затишних та упорядкованих умовах.