День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 16.02.2022 09:00

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав встановлено указом Президента України від 11 лютого 2004 року № 180 і приурочено до завершення виведення радянських військ з території Афганістану 15 лютого 1989 року. Цей день щорічно відзначається в Андрушківській громаді.

У знак пам'яті живі квіти лягли до пам’ятного знаку воїну-інтернаціоналісту Олександру Паценко в с. Василівка. Хвилиною мовчання сільський голова Олена Матківська та присутні жителі села вшанували пам’ять усіх воїнів, чиї молоді життя поглинуло афганське пекло, хто пізніше помер від ран, залишивши по собі світлі спогади серед побратимів.

Шановні воїни-інтернаціоналісти! З кожним роком все далі історія відділяє нас від події афганської війни. Але священною є пам’ять про ваш героїзм і мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку. Низький уклін вам, миротворці. Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь!