Всі разом!

Дата: 19.03.2022 13:10

Життя звичайних громадян повністю змінилось в умовах війни. Чимало людей залишилися без домівок і засобів до існування. З самого початку збройної агресії Росії проти України Андрушківська сільська рада працює у посиленому режимі для повноцінного забезпечення потреб як жителів громади, бійців територіальної оборони, так і вимушених переселенців, які покинули свої домівки. Також з обмеженнями, які встановлені військовим часом, працюють комунальні служби, амбулаторія, магазини.

За 24 воєнні доби зроблено чимало:

• створений гуманітарний штаб, якій розташовується у приміщенні Андрушківського ліцею. Сюди надходить допомога для забезпечення першочергових потреб біженців у вигляді провізії, дитячого харчування, одягу, постільної білизни, ліків тощо. Такі пункти працюють у кожному селі громади.
  • в Будинку культури андрушківчани плетуть основи маскувальної сітки та власне саму сітку для відправки хлопцям на передові позиції;
  • щодня проводиться збір продукції, а саме – овочів та фруктів, круп, макаронних виробів, олії, згущеного молока, м’ясних, м’ясо-рослинних та рослинних консервів, печива.
  • Справжні господині громади скооперувалися і готують домашні страви – вареники, голубці, пиріжки і таке інше для забезпечення хлопців, які стоять на захисті сіл громади
  • особи, які вимушено покинули свої домівки, знайшли притулок в будинках мешканців громади и в приміщеннях комунальних установ сільської ради

Робота триває й надалі, адже ще багато тих, хто потребує нашої допомоги. Сьогодні висловлюємо вдячність благодійній організації "БЕРДИЧІВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ОБЕРІГ-26" (директор Піскун Ірина Леонідівна), релігійній організації «Релігійна громада церкви євангельських християн-баптистів смт Попільня» та ії прихожанам, а також усім, хто вносить свою лепту в підтримку нашої української армії. Гуманітарний штаб при Андрушківській сільській раді завжди готовий простягнути руку допомоги тим, хто не з власної волі опинився у такій скрутній ситуації.

Все буде Україна!