Запрошуємо усіх на прибирання кладовища

Дата: 15.04.2022 16:53

Зовсім скоро – Великдень та поминальні дні, час, коли до кладовища буде особлива увага. Цвинтар – це місце пам’яті у нашому селі, куди, задля вшанування рідні, що давно пішла у засвіти, приходять не тільки місцеві мешканці, але й з’їжджаються з усіх усюд земляки. Тому Андрушківською сільською радою було вирішено провести «суботник» з прибирання території кладовища в с. Андрушки.

До комунальників  та працівників сільської ради пропонуємо долучитися й активним громадянам.  Покажемо нашу солідарність і небайдужість!

Чекаємо вас у понеділок 18 квітня о 9 годині ранку.

Просимо мати з собою сокири, вила, пилки-ножівки. Тих, хто відгукнеться і прийде на прибирання, також просимо взяти з собою граблі та попони для збирання торішнього листя, чагарників.

Давайте разом  наведемо лад на місці вічного спочинку наших односельців і покажемо, що ми громада, яка шанує пам’ять про них.