З Днем вишиванки!

Дата: 19.05.2022 08:36
Кількість переглядів: 1979

Сьогодні День вишиванки – свято, яке відзначають щороку третього четверга травня, і українці по всьому світу та солідарні з Україною іноземці одягають вишиті сорочки в знак підтримки України. Особливе значення День вишиванки має саме 2022 року – тоді, коли Україна і українці борються проти агресії, захищаючі свою країну. Одягнена вишиванка 19 травня стане символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці – вільний народ.

Вітаємо усіх з сьогоднішнім святом, Днем вишиванки! Не забувайте про своє коріння, пам'ятайте про те, звідки всі ми прийшли. Національна пам'ять надзвичайно важлива, і тільки ми з вами можемо її зберегти та передати нащадкам. Нехай ваше життя буде барвистим, як цей чудовий день! У День вишиванки бажаємо миру і злагоди в ваших будинках і серцях. Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісної, успішною.

Пам'ятайте, що ми – Українці й зможемо все!