Сьогодні - День захисту дітей

Дата: 01.06.2022 13:23

« Моя люба дитина, наскільки важливо, аби ти була щаслива усе своє життя. Я постійно хвилююсь за тебе та хочу бути поруч у найщасливіші та найскрутніші часи водночас. Бажаю, аби ти ніколи не знала горя…»

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім'я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю та теплотою. Діти так потребують любові, турботи та батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям.

Першого літнього дня в Андрушківській громаді, як і у всій Україні, відзначають гарне та радісне свято – День захисту дітей. Це свято слугує нагадуванням про те, наскільки важливий захист дитячих прав.

У День захисту дітей бажаю кожній дитині міцної сім'ї та всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки освітлюють нашу планету, і кожен із маленьких жителів нашої землі буде здоровим і щасливим.

Дорогі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні. Тож наполегливо опановуйте знання, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України.

Всміхається сонце привітно й ласкаво,Фото без опису
Цей день на планеті хай щастям сія.
Час радісно лине, змістовно й цікаво
Добробутом повниться кожна сім’я
Хай війни стихають від сміху дитини,
Душа очищається, серце співа,
А розум підносить крізь будні людину,
Порядність всю землю нехай обійма!

Начальник служби у справах дітей

Андрушківської сільської ради                                                                        Катерина КУЦЕНКО