День села Андрушки - 2022

Дата: 02.06.2022 16:00

2 червня 2022 року село Андрушки відмічає храмове свято – Вознесіння Господнє. Кожного року в цей день ми збиралися однією великою родиною, щоб відзначити свято, поспілкуватися, розважити дітлахів. І в цей рік ми хотіли відсвяткувати День села в колі друзів, весело, з гарними гостями, музикантами, виставами… Але страшне слово «війна» зруйнувало всі наші плани.

Сьогодні в молитвах усіх вірян лунають прохання про мир на нашій землі. І настоятель Свято-Вознесенського храму в с. Андрушки отець Володимир після святкового молебну на святковому богослужінні просив миру для всіх та побажав здоров’я воїнам, захисникам нашої Держави. Адміністрація Андрушківської громади приєднується до цих побажань і зичить андрушківчанам та всій країні вистояти, зберегти себе та свої родини, свою землю, своє село у тій мальовничої красі, що сторіччями створювалася нашими пращурами. Бажаємо всім стійкості духа, міцності, чистоти помислів, мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!

З Днем села, односельці!