Разом до Перемоги!

Дата: 15.08.2022 16:17

За ініціативою сільського голови Матківської Олени Генріхівни 13 серпня в с. Андрушки відбувся анонсований патріотичний захід «Разом до Перемоги». На початку заходу гостей запросили до зали, де приємну атмосферу присутнім дарували дитячий художній колектив КЗПО «Андрушківський центр позашкілля» та аматорській хор «Стигла вишня» Андрушківського Будинку культури.

Після концерту усі бажаючі мали змогу скуштувати солодкі тістечка та вафельні торти, пиріжки та пироги з різноманітною начинкою, кекси та пончики, ватрушки та сочні, піцу та бутерброди, гарячий плов та інші смачні страви та напої, які приготували справжні господині нашої громади.

На дворі рибною юшкою, звареною по авторському рецепту, пригощав  істинний майстер своєї справи.

Діточок цукровою ватою та попкорном частували представники релігійної організації «Релігійна громада Церкви Євангельських христіян-баптистів» (смт Попільня).

Окрім того, працювала виставка-продаж місцевих майстрів народного промислу – вишивки, бісероплетіння, паперової творчості. Квітникарі та птаховоди представили свою тематичну продукцію.

Під час проведення благодійного ярмарку скринька на підтримку наших воїнів-земляків поповнилася сумою в 23 643 гривень.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до збирання коштів для наших захисників і щодня плідно працює у команді Андрушківської громади.

Разом – ми сила! Разом до Перемоги! Все буде Україна!