З Днем Державного Прапору України!

Дата: 23.08.2022 06:00

Шановні жителі Андрушківської громади!

Сьогодні по всій країні відзначають День Державного Прапора України. Це свято проходитиме у вкрай важкі часи для України, але в усіх містах і селах піднімуться національні знамена, бо це наш історичний дух, наша  гордість, символ нашої Держави.

Прапор нашої країни несе в собі її історію. Настільки багато всього у двох кольорових смугах. Це сміливість і мужність наших захисників, це відвертість та чесність простих українців, готовність до самопожертви та віра в нашу державу всіх громадян України. Державний прапор – це символ незалежності, свободи і гідного майбутнього України.

Бажаю, щоб небо над головою було завжди мирним, ясним і блакитним, а урожай щедрим і багатим. Нехай стяг України наповнює душу патріотизмом і прагненням до світлого майбутнього.

Зі святом вас!

Сільський голова Олена Матківська