Другий благодійний ярмарок

Дата: 29.08.2022 14:00

28 серпня в Андрушківській громаді вже вдруге пройшов благодійний ярмарок, на якому жителі громади знов збирали кошти на потреби наших захисників. Головними учасниками події були всі небайдужі жителі та гості громади. Завітали на ярмарок і наші друзі - колектив Попільнянського Центру дозвілля і культури зі своєю концертною програмою.

Виступ дуже талановитих  та співучих артистів викликав щирі оплески та вдячність усіх глядачів.

Наприкінці дійства була розіграна благодійна лотерея з корисними та заохочувальними призами. Впродовж усієї події відбувався продаж солодощів. Смаколики вражали різноманітністю тортів, тісточок, пирогів, вареників та інших страв. Кожен міг вибрати те, що до вподоби. Аромат домашньої випічки в поєднанні з невимушеною атмосферою подарував всім гарний настрій.

Також на ярмарку були представлені роботи місцевих народних майстринь. Всі роботи цікаві та оригінальні, як витвори мистецтва в них поєднано талант та уяву, а як корисні домашні речі вони наповнені добротою та любов’ю. Серед творчих робіт були представлені картини, квіти, вишивки, декоративні та корисні в'язані вироби.

Щира подяка всім і кожному особисто, хто долучився до цього заходу. На потреби ЗСУ цього разу було зібрано 16 370 гривень. Дякуємо за кожну гривню, яку ви передали. Це маленький внесок для великої справи!