Прощання з Героєм

Дата: 31.08.2022 20:54

Сьогодні в Андрушківській громаді біля будинку сільської ради приспущений Державний прапор… В останню путь громада проводжала Петра Лук’янчука, який віддав своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Колону з домовиною загиблого зустріли коло хреста, що на в’їзді до села. Віддати останню шану Героєві масово зібралися жителі с. Андрушки, побратими, депутати сільської і районної рад, керівництво громади та військові.

В Свято-Вознесенському храмі була проведена прощальна панахида за загиблим, опісля відбулася церемонія поховання.

Після чину панахиди, яку провели настоятель нашого храму та отці церков з Голуб'ятину, Паволочі та Попільні, співчуття родині загиблого виголосила очільниця громади.

Петро Лук’янчук загинув 24 серпня 2022 року, проявивши виключні мужність та героїзм, стійкість та рішучість, до останнього залишився вірним військовій присязі та українському народу – зазначила сільській голова у своїй промові, звертаючись до присутніх - загибель нашого захисника – це відкрита та болюча рана всієї громади. Вічна пам’ять і слава українському воїну Лук’янчуку Петру Михайловичу,  який захищав рідну Україну і кожного з нас. Ми схиляємо голови у глибокій скорботі та сумуємо разом з родиною Петра.