Прощання з Героєм

Дата: 08.09.2022 22:46

В селі Андрушки сьогодні провели в останню дорогу Андрія Сироветника, який загинув 3 вересня, в районі населеного пункту Новомихайлівка Донецької області, під час виконання бойового завдання. Вір­ний при­ся­зі син Ук­ра­їни, муж­ній, хо­роб­рий за­хис­ник з чес­тю і до останнього по­ди­ху ви­ко­ну­вав свя­щен­ний обов’язок. За мир в Ук­ра­їні від­дав най­цін­ні­ше — влас­не жит­тя. Біля родинного дому Андрія зібрались родичі, друзі, побратими, військові, знайомі та просто ті, хто виявив бажання віддати шану молодому герою.

Після панахиди труну з тілом загиблого до самого кладовища на плечах несли його побратими та жителі села. Люди встелили дорогу живими квітами. Проводжали воїна під синьо-жовтим прапором та з усіма військовими почестями.

На кладовищі панахиду відслужили протоієрей ПЦУ отець Петро Габардин та священник ПЦУ ієрей Ігор Йонка.

Далі прощальне слово взяла голова громади Матківська Олена Генріхівна:

- Невимовна втрата огортає всіх родичів, друзів, товаришів, побратимів по службі, односельчан і всіх хто знав нашого Андрія. Він був справжнім сином і відданим до кінця  своїй Вітчизні, не роздумуючи пішов захищати наше з Вами мирне життя, щоб тут у нас не було знущань  розрухи і насильства.

- Світла пам'ять загиблого героя  Сироветника Андрія Володимировича  і всіх загиблих воїнів навіки залишиться   в  наших серцях і в серцях послідуючих поколінь. Він завжди буде прикладом  служіння  і готовності віддати життя  за Україну, її незалежність, синівської любові до батьків, істинної відданості своєму народу.

Слова вдячності родині загиблого воїна сказав начальник 5го відділу Житомирського центру комплектування та соціальної підтримки майор ЗСУ Гейдор Володимир Віталійович.

Під стрілецький залп та звуки Гімну України на сільському кладовищі рідні попрощалися з Андрієм.

Щирі співчуття родині та близьким! Вічна пам’ять Герою!