Футбольне життя триває

Дата: 29.09.2022 21:14

Навіть у такі важкі часи намагаємось розвивати та підтримувати спортивне життя нашої громади. 27 вересня молодша команда футболістів Андрушківської громади (вік спортсменів 10-13 років) провела у гостях товариський матч з однолітками з смт. Ружин.

Гравці обох команд всю гру підтримували високий темп атак, тримали оборону, захищаючи свого голкіпера, та намагалися «розпечатати» ворота супротивника. Але в цей раз нашим юнакам трошки не вистачило терпіння і фарту. Матч закінчився з рахунком 1:4 на користь ружинської команди.

Нічого, це теж результат. Попереду робота над помилками і тренування, тренування, тренування. Адже наполеглива праця -  це неодмінна умова досягнення успіху на спортивної арені. Тож бажаємо нашим юним футболістам здоров’я і прагнення до перемоги.

По закінченню гри команди домовилися пробити, так би мовити, «дружні» пенальті. І на цей раз наш воротар виявився спритніший за свого візаві. Він зміг відбити 5 ударів з 12, а голкіпер супротивника не впіймав жодного м’яча. За підсумком – 12:7 на нашу користь.