День усиновлення

Дата: 04.10.2022 09:13

Шановні усиновителі, опікуни, піклувальники!

Щорічно 30 вересня в день Християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії відзначається День усиновлення. День, коли вшановуємо тих, хто виявив безмежну любов до дитини і взяв її в свою родину.

Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Тому цей день став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.

Це свято для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам Андрушківської територіальної громади!

Прийміть найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви відкрили дітям своє серце, розділили з ними свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у Вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину. Нехай у Ваших домівках оселиться щастя, добробут та родинне благополуччя і завжди лунає дитячий сміх.

З повагою начальник

Служби у справах дітей Андрушківської сільської ради

Катерина КУЦЕНКО