Гуманітарна допомога від Юнісеф

Дата: 25.10.2022 15:54

Фото без описуВ рамках проєкту In touch Ukraine UNICEF 17.10.2022 року Андрушківська сільська рада отримала дві палети гуманітарної допомоги у вигляді засобів гігієни. Дана допомога призначена для сімей з дітьми що опинились в складних життєвих обставинах, ВПО, багатодітних сімей, а також для дотримання безпечної санітарії та гігієни в освітніх закладах Андрушківської сільської територіальної громади.

Надзвичайно вдячні Житомирській ОВА, Громадській Організації «Ін тач Юкрейн Фундейшн» та всім міжнародним організаціям, які надають додаткову соціальну підтримку для сімей в такий тяжкий час.

Разом - до перемоги!!!