Голодомор. Пам’ятаємо.

Дата: 26.11.2022 14:46

26 листопада Україна вшановує пам'ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років. На жаль, 90-ті роковини трагедії відзначаються в умовах повномасштабного російського вторгнення. Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам всім, що дуже важлива жива пам'ять всіх жертв.

З метою вшанувати  пам’ять мільйонів українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду, заподіяного сталінським тоталітаризмом у 1932 – 1933 роках, в Андрушківській територіальний громаді був проведений  меморіальний захід з покладанням квітів до  пам’ятних знаків жертвам голодомору.

Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого, тому що пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни.

Пам’ятаємо! Єднаймося! Переможемо!