Громадські слухання

Дата: 26.01.2023 10:00

Фото без описуАндрушківська сільська рада інформує про проведення громадського обговорення ПРОЄКТУ рішення щодо призупинення  діяльності Василівської філії ім. М.М. Глови Андрушківського ліцею ім. А.Н.Вітрука, яке відбудеться 03 лютого 2023 року на території села Василівка Харліївського старостинського округу Андрушківської сільської територіальної громади.

Ініціатор громадського обговорення у формі опитування громадян –Андрушківська сільська рада.

До громадського обговорення у формі опитування громадян запрошуються  жителі села Василівка. Право голосу на громадському обговоренні мають тільки жителі відповідного населеного пункту, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, виборча адреса (реєстрація) яких віднесена до території відповідного населеного пункту. Інші учасники обговорення, які не зареєстровані на території старостинського округу, беруть участь у громадському обговоренні без права голосу.

Для голосування визначеним особам необхідно пред’явити паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Громадське обговорення відбудеться :

03 лютого 2023 року в селі Василівка за адресою: вулиця Паценка, 30
приміщення Василівської філії ім.М.М.Глови