День Єднання

Дата: 16.02.2023 08:34

16 лютого український народ вже другий рік поспіль святкує День єднання України. В умовах війни, обстрілів, блекаутів та щоденних трагедій це свято набуло особливого змісту.

Єдність українського народу – це наша спільна сила, яка допомагає протистояти агресії Росії. Хоча рік тому було важко повірити у те, що війна все-таки розпочнеться, але за цей час ми навчилися цінувати кожний день і маємо одну велику спільну мрію, і це – перемога України.

Заклади освіти Андрушківської громади долучилися до заходу, головна мета якого – показати єдність українського народу на тлі війни, підтримати країну в такий нелегкий час. Педагогічні працівники намагалися донести учням, що наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки.

Всі ми віримо та докладемо максимум зусиль, щоб у 2024 році святкувати День єднання у вільній країні!

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.
Єднаємось!