Сьогодні - День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 10:25

Фото без описуДень пам'яті Героїв Небесної Сотні відзначається 20 лютого на пам'ять про подвиг українських громадських активістів, які загинули в Києві під час Революції Гідності 2014 року. Ці люди стали символами боротьби за свободу, гідність та незалежність України.

Це свято є нагадуванням про те, що відвага та відданість ідеалам можуть принести величезні зміни у суспільстві. Ми повинні пам'ятати жертви Революції Гідності та прагнути до того, щоб їх ідеали були реалізовані.

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні та всіх тих, хто боровся за свободу та гідність України. Нехай їхні імена та подвиги завжди залишаються в наших серцях та пам'яті.