Запрошуємо до хору!

Дата: 17.03.2023 13:25

Будинок культури Андрушківської громади запрошує всіх, хто цікавиться співом та музикою, приєднатися до нашого дорослого хору.

Ми шукаємо людей, які люблять співати та хочуть розвивати свої таланти разом з нами. Хор буде займатися регулярними репетиціями з досвідченим керівником. Наш хормейстер допоможе вам вдосконалити вашу техніку співу та розвинути музичний слух. Ми співаємо репертуар різних напрямків - від класики до сучасної музики.

Ми готуємося до різноманітних виступів та концертів, де ви зможете проявити свої здібності та відчути радість спілкування з іншими учасниками.

Якщо ви мрієте про співочу кар'єру або просто любите музику, не зволікайте і приходьте до нас. Ми раді будемо кожному новому учаснику.

Чекаємо на вас кожен день з понеділка до п’ятниці з 10.00 до 14.00 годин у Будинку культури с. Андрушки.

Співаємо разом!