Благодійний захід в с. Василівка

Дата: 27.03.2023 10:28

Минулими вихідними в с. Василівка пройшов благодійний захід, організований з метою збору коштів на підтримку військових, які ведуть боротьбу за мир та свободу нашої країни. У центрі зали була встановлена скринька для збору коштів, де кожен міг залишити свій внесок на допомогу нашим захисникам.

Учні Василівської філії Андрушківського ліцею імені А.Н. Вітрука представили свої танцювальні та вокальні номери, які були зустріті бурхливими оплесками глядачів. Аматорській художній колектив «Василівчанка» виконав пісні, які зворушили всіх присутніх, а також порадував гостей веселими гумористичними сценками.

Василівчани, гості та учасники заходу зібрали значну суму коштів (9 160,00 грн.), яка була передана на підтримку воїнів. Ця творча подія показала, що навіть одне маленьке село може зробити свій внесок в сприянні захисту нашої країни.

Висловлюємо подяку організатору заходу Оксані Вовчок, директору Центру культури і дозвілля с. Василівка, та всім небайдужим жителям, які долучилися до цієї благородної справи, а також всім учасникам та виконавцям, які створили незабутню атмосферу нашої спільної причетності до майбутньої перемоги.

Все буде Україна!