Державний Центр зайнятості видає ваучер на навчання

Дата: 06.04.2023 10:34

Фото без описуВ Україні ваучери на навчання є одним із механізмів підтримки розвитку національної економіки та підвищення рівня професійної підготовки працівників. Ваучер - це документ, який дає право на безкоштовне професійне навчання в акредитованих навчальних закладах. Зокрема, ваучери можуть бути видані на професії, що входять до списку пріоритетних галузей економіки.

Видання ваучерів на навчання у пріоритетних галузях економіки сприяє розвитку цих галузей і забезпечує їх компетентним кадровим потенціалом. Це стимулює економічний розвиток країни і підвищує її конкурентоспроможність на світовому ринку.

Ваучер на навчання дає можливість отримати професійну підготовку безкоштовно. Це дозволяє зменшити фінансові витрати на навчання і забезпечує рівний доступ до професійної підготовки для всіх категорій здобувачів.

Просимо жителів громади ознайомитися з корисною інформацією.

Програма отримання ваучерів на навчання за професіями та спеціальностями у пріоритетних видах економіки доступна для осіб, які не зареєстровані  в центрі  зайнятості як  безробітні та  відповідають певним вимогам.

Дана інформація буде корисною для:

• осіб віком старше 45 років;
  • осіб, звільнених з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби);
  • осіб, які звільнені з військової служби після участі у проведенні ATO;
  • внутрішньо-переміщених осіб.

Перелік професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер та іншу додаткову інформацію можна отримати за посиланням: