Привітання до Дня захисту дітей

Дата: 01.06.2023 13:56

1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

На жаль, сьогодні День захисту дітей в Україні проходить в умовах повномасштабної війни. Сотні тисяч дітей були змушені тимчасово виїхати з країни, десятки тисяч перечікують повітряні тривоги в укриттях, тисячі живуть в зоні бойових дій. Війна торкнулася життя кожного маленького українця. Тому в це свято дорослим особливо важливо підтримати дітей і показати, що ми завжди поруч.

Вітаю з Днем захисту дітей!

Нехай наші діти завжди залишаються веселими і життєрадісними, нехай вони відчувають тільки любов і підтримку від своїх батьків! Хочеться, щоб всі вони були щасливі, а небо над головою завжди було мирним. Нехай у вас завжди будуть вірні друзі, люблячі рідні та багато можливостей для самовираження. Ростіть, розвивайтеся і завоюйте світ своїми незламними мріями!

З нагоди Дня захисту дітей вітаю всіх батьків, які покладають найбільшу любов та догляд на своїх малюків. Ви – герої, які створюють надійні крила для своїх дітей, допомагаючи їм летіти в небо незалежності та самовираження. Бажаю вам міцного здоров’я та радості у вашій батьківській мандрівці!

Щиро вітаю всіх працівників організацій, які присвячують свої зусилля захисту та добробуту дітей. Ваша праця надає надію, безпеку та можливості для маленьких сердець. Бажаю міцного впливу, великої сили волі та успіху у вашій благородній місії!

ДІТИ – ЦЕ НАЙДОРОЖЧЕ, БЕЗЦІННЕ, НАЙЧИСТІШЕ І СВІТЛЕ,

ЩО Є НА НАШІЙ ПЛАНЕТІ.

НЕХАЙ КОЖНА ДИТИНА БУДЕ ЩАСЛИВА, УСМІХНЕНА І ЗДОРОВА!

Катерина КУЦЕНКО

Начальник Служби у справах дітей Андрушківської сільської ради