Завершення футбольної весни

Дата: 01.06.2023 14:10

Завершився футбольний турнір Ліга «Юніор», який проходив в смт Ружин. Турнір проходив в двох вікових категоріях, команда 2009/2019 р.н. розпочала виступ ще минулої осені. Результат виступу молодшої команди друге місце, перше зайняла команда ДЮСШ Ружин,  до речі ми поступились чемпіону лише один раз восени. Весною наші молоді гравці обіграли всіх суперників, в тому числі і переможців нинішнього турнір.

Маючи в своєму активі ще й один нічийний результат з однолітками з Вільнопілля,  ми на другій сходинці. Команда 2007 р. н. посіла на турніри першу сходинку маючи в своєму активі одну нічию та дві перемоги. Привітати призерів завітав директор Ружинської ДЮСШ Юрій Петрович Ратушний з сином . Гравці нагороджені грамотами та медалями. Зі слів Юрія Петровича, що і в подальшому наша молодь буде і надалі активно розвивається,  популяризувати здоровий спосіб життя.