Міжнародний День захисту дітей в громаді

Дата: 05.06.2023 13:19

За ініціативи сільського голови Олени Матківської, 3 червня в селах Андрушківської громади відбулися заходи з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей. Ці заходи набули особливого значення для всіх дітей, що проживають у нашій громаді, адже вони змогли насолодитись веселими іграми та розвагами, організованими спеціально для них.

Одним із місць проведення святкових заходів став майданчик Будинку культури у селі Андрушки.  Діти з Андрушок та Красногірки зібралися, щоб насолодитися захоплюючими виступами Зайки та її друга, пса Патрона, які разом створили незабутній святковий настрій, запропонувавши різноманітні концертні номери та веселі забави. Діти з нетерпінням очікували кожного наступного етапу програми, яка була придумана талановитими аніматорами.

У селі Василівка святкові заходи відбулися в приміщенні місцевої школи. Дітлахи були щасливі мати можливість не лише спостерігати за виступами, але й брати активну участь у всіх святкових постановках. Веселі ігри, конкурси та розваги наповнили приміщення аплодисментами та сміхом, а діти не стримували своєї радості, долучаючись до святкового настрою.

У селі Макарівка організатори свята створили незабутній день для місцевих дітей, де вони змогли весело провести час та насолодитися святковою атмосферою. Майданчик біля школи став центром усіх подій. Тут дітей чекали зустріч з костюмованими героями, розважальні ігри, веселі змагання та інші цікаві забави.

Зайка та Патрон не обмежились лише одним селом, вони також завітали до села Харліївка. Разом з хлопчиками та дівчатками вони провели чудовий час, наповнений веселощами і радістю. Спеціально підготовлені ігри та святкові дійства захоплювали дітей, надихаючи їх на активну участь і творчість. Зайка та Патрон створили атмосферу радості і дружнього спілкування, де діти мали можливість насолодитися цим особливим днем, присвяченим їхньому щастю та захисту.

Завдяки ініціативі голови сільської ради Олени Матківської та активній підтримці співпрацівників сільської ради, місцевих благодійників, святкування Міжнародного дня захисту дітей стало незабутнім. Цей день виявився чудовою нагодою для дітей розважитись, взяти участь у святкуванні та відчути підтримку та турботу своєї громади.

Святкові заходи відображають важливість захисту дітей, знижують рівень стресу, допомагають впоратись з емоційним навантаженням і наголошують на необхідності створення сприятливих умов для їхнього зростання та розвитку. Особливо це потрібно в такий нелегкий час, коли війна руйнує все навколо, несучи біди та страждання.

Заходи, які відбулися в селах громади, стали яскравим свідченням того, що діти є найціннішим ресурсом нашого суспільства, який потребує захисту, любові та підтримки.