Ритуальні послуги від КП "Андрушки"

Дата: 20.06.2023 09:53

Шановні мешканці сіл Андрушківської громади та інших населених пунктів!

Перелік послуг Комунального підприємства "Андрушки" поповнився новою позицією. Зараз доступна послуга з ритуального обслуговування. Тепер ми готові надати вам новий рівень затишку та професіоналізму під час скорботних моментів.

Наше підприємство гарантує повний спектр ритуальних послуг, щоб зробити цей важкий час менш тяжким для вас. Серед них:

1. Виділення та підготовка місця для поховання: наші спеціалісти забезпечать належну підготовку місця поховання, щоб все було проведено з уважністю та шаною.
  2. Послуги катафалка та мікроавтобуса: ми надаємо транспортні засоби для перевезення покійника та супроводу, забезпечуючи комфорт та безпеку.
  3. Труни: маючи на увазі різні бажання та можливості клієнтів, ми пропонуємо широкий вибір трун, включаючи як класичні, так і сучасні варіанти.
  4. Простиня, подушка, простирадло: завжди звертаємо увагу на дрібниці.
  5. Хрести, таблички: пропонуємо широкий вибір хрестів та табличок.
  6. Церковний набір: ми дбаємо про традиції та релігійні звичаї, тому пропонуємо повний церковний набір для поховання;
  7. Хустки, рушники: для дотримання культурних традицій та забезпечення належного обрядового одягу, ми надаємо широкий вибір хусток та рушників.
  8. Церковні набори свічки: ми забезпечуємо наявність церковних наборів та свічок, які допоможуть створити відповідну атмосферу.

Тепер, завдяки розширенню послуг, КП "Андрушки" готове забезпечити вам повний спектр ритуального обслуговування. Ми зробимо усе можливе, щоб навести порядок і забезпечити достойне прощання з вашими рідними та близькими.

Звертайтеся до нас за телефонами: +380982794054, +380674105375, щоб отримати додаткову інформацію або скласти план ритуальних послуг, відповідно до ваших побажань та потреб.