Андрушківська громада провела в останню путь свого героя…

Дата: 03.07.2023 16:30

Україна втратила ще одного сина, який віддав своє життя за свободу і незалежність рідної землі. 26 червня 2023 року, під час ворожого артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Кремінна Луганської області, загинув воїн Олександр Олександрович Старунський, мужній захисник України.

Сьогодні, 3 липня, загиблого Героя на останньому шляху коліно уклінно зустрічало його рідне село - живим людским коридором, зі схиленими головами, з квітами та прапорами. На дорогу, якою їхав востаннє Олександр Олександрович, вийшли небайдужі жителі с. Харліївка, рідні, військовослужбовці, представники Андрушківської сільської ради, друзі та знайомі.

Олександр Старунський на посаді гранатометника разом з побратимами віддано боронив Україну від російських загарбників, гідно захищаючи її суверенітет, територіальну цілісність та недоторканість. «За час проходження військової служби зарекомендував себе з позитивної сторони. Функціональні обов’язки виконував відмінно, користувався авторитетом серед колег.» - зазначив у характеристиці командир військової частини, де служив наш земляк.

Біля родинного дому Олександра віддали шану мужньому захиснику України близькі, друзі, знайомі, бойові побратими та вдячні земляки. Після чину панахиди була проведена хода до місця поховання, яке відбулося з дотриманням усіх військових традицій. Наприкінці пролунав Державний Гімн України, відбувся військовий салют на честь загиблого воїна.

Андрушківська сільська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус та уся громада висловлюють щирі співчуття та слова підтримки родині Героя.

Дякуємо тобі, Герою! Пам’ять про тебе житиме вічно!