Інформація для жителів Андрушківської громади, які хочуть стати донором крові

Дата: 04.07.2023 15:30

Фото без опису Шановні жителі Андрушківської громади!

Щомиті в усьому світі у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові за життєвими показниками. За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров’я, кожен третій житель нашої планети хоча б раз в житті потребує донорської крові. Особливо гостро ця потреба стає сьогодні, коли на передовій наші воїни жертвують своїм здоров’ям заради майбутньої перемоги.

Тисячі людей щодня залежать від донорської крові, щоб подолати хвороби, отримати необхідне медичне втручання та повернути радість життя. Сьогодні ваша щедрість може стати ключем до зцілення, даруючи комусь нову надію та можливість на відновлення здоров'я. Потреба у препаратах плазми  існує завжди, але сьогодні вона особливо актуальна для наших поранених  військових, які перебувають на лікуванні у медичних шпиталях.

Запрошуємо вас стати справжнім героєм Житомирщини, віддати дорогоцінний дар - свою кров. Нехай ваша добра воля перетвориться на сили, необхідні для порятунку життів.

Виїзна бригада Житомирського обласного центру крові буде проводити забір донорської крові

20 липня о 9 год в приміщенні Будинку культури с. Андрушки

Запрошуємо усіх охочих, хто не має протипоказань для процедури.

Не бійтеся здавати кров, це не шкідливо. Здача крові на регулярній основі сприяє самооновленню всього організму, у постійних донорів рідше спостерігаються інфаркти, сердечні напади, атеросклероз, залізодефіцитна анемія та інше. Здача крові покращує емоціональний стан людини, донор має більше шансів на виживання в надзвичайних умовах.