Мінна небезпека

Дата: 13.07.2023 08:50

У зв’язку з порушенням вимог заборони відвідування лісів та інших природних зон та на виконання вимог рішення ради оборони Житомирської області від 04.07.2023 «Про забезпечення здійснення заходів правового режиму воєнного  стану» нагадуємо:

• відвідування лісів у прикордонних районах є смертельно небезпечними;
  • нехтування попереджувальними знаками «СТОП МІНИ» смертельно небезпечно;
  • виконання розвороту на лісовій дорозі може спричинити наїзд на міну, що загрожує смертю;
  • з’їжджати з лісової дороги на обочину заборонено;
  • розтягувати або перетинати штучно зроблені завали деревини в лісі становить смертельну небезпеку;

Подбайте про себе та рідних і інформуйте ïx про небезпеку, які несе нехтування попереджувальними знаками. не наближайтеся до незнайомих та вибухонебезпечних предметів. Пересувайтеся у звільнених населених пунктах тільки асфальтованими й перевіреними доріжками.

Шановні громадяни! Поліцейські закликають жителів області дотримуватися правил безпеки. Пам’ятайте, що нині в країні діє заборона на відвідування прикордонної зони.

Зокрема на Житомирщині дозволено відвідувати ліси, окрім територій, які знаходяться за 30 км від кордону з білоруссю та місцевостей, які були окуповані. Заборонено відвідування заповідників області. Закриті водойми, що знаходяться поруч об’єктів критичної інфраструктури.

Будьте розсудливі та обережні! Навчайте правил безпеки дітей.