БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 18.08.2023 14:04

Шановні жителі Андрушківської громади!

Приєднуйтесь до нас 25 серпня 2023 року о 16:00 у приміщенні Андрушківського Будинку культури на благодійному ярмарку, спрямованому на збір коштів для Збройних Сил України та відзначення Дня Незалежності України!

Приготуйтеся до захоплюючої концертної програми, яка буде наповнена цікавими виступами.  Наші дитячі таланти продемонструють свої артистичні здібності, хор Будинку культури виконає свої найкращі хіти, а театр-студія «Зорепад» представить нові концертні номери.

Це час об'єднати наші зусилля та підтримати наших героїв - захисників Батьківщини. Кожна гривня, зібрана під час цього ярмарку, буде спрямована на допомогу воїнам ЗСУ.

Не пропустить цей шанс зробити добру та корисну справу – допомогти нашим захисникам, і провести час разом із рідними та друзями. Приходьте на ярмарок, щоб разом з нами вшанувати дух незалежності та підтримати нашу країну!

🗓️ Дата: 25 серпня 2023 року

🕓 Початок: 16:00

🏢 Місце: Андрушківський Будинок культури

Разом ми здатні змінити світ на краще! Приєднуйтесь до нас на цьому важливому заході. Допоможімо тим, хто бореться за наше майбутнє.