З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2023 08:00

Сьогодні ми разом святкуємо найважливіше свято нашої держави – день, коли наша незалежність, гідність та свобода отримали своє визнання.

Акт про державну незалежність 24 серпня 1991 року був оснований на Декларації про суверенітет. А результати Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року стали найпереконливішим підтвердженням волі народу. Відтоді всі ці роки ми доводимо свою єдність, міцність та незламну волю, і війна, яка зараз триває, нагадує нам, наскільки важливо триматися разом, підтримувати один одного та допомагати тим, хто найбільше цього потребує.

Воїни-захисники, волонтери, медичні працівники, всі ті, хто віддає свої зусилля, здоров’я та життя для захисту нашої країни, ви – справжні герої! Ми пам'ятаємо та вдячні всім тим, хто стоїть на захисті нашої землі, гідно виконуючі свої обов'язки перед Батьківщиною.

Нехай цей День Незалежності стане ще одним нагадуванням, що разом ми сильніші. Нехай наша єдність та підтримка принесуть нам мирне майбутнє на своїй землі.

З Днем Незалежності, громадо!