Прощання з Героєм

Дата: 23.09.2023 19:00

22 вересня багато жителів села вийшло до дороги з квітами в руках, щоб віддати данину шани та поваги воїну, який поклав своє життя за Україну. Траурний кортеж з тілом Героя жителі Харліївки зустрічали на колінах, встеливши дорогу живими квітами.

Наш захисник, воїн Пількевич Сергій Володимирович, боровся за мир на українській землі, за спокій у рідній домівці, за безпеку родини. Він гідно виконував свій обов’язок перед Батьківщиною, захищаючі її від навали окупантів.

Попрощатися з Героєм і низько вклонитися його світлій пам’яті прийшли його рідні та знайомі, побратими, представники Андрушківської сільської ради, небайдужі жителі громади. Зі словами співчуття до родини загиблого звернулась сільський голова Олена Матківська.

Рідні та близькі провели бійця в останню путь. Воїна поховали зі всіма військовими почестями на кладовищі села Харліївка.

Андрушківська сільська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус та уся громада висловлюють щирі співчуття та слова підтримки родині загиблого Героя.

Вічна пам'ять та слава Герою!