Андрушківська громада попрощалася з загиблим воїном

Дата: 02.10.2023 14:15

30 вересня Андрушківська громада знов ховала свого захисника. Олександр Барановський, мешканець села Макарівка, віддав своє життя у боротьбі з окупантами.

28 лютого 2022 року Олександр був призваний старшим солдатом в 3 танкову бригаду Збройних Сил України та з гідністю захищав Батьківщину. Він ніколи  не ховався за спини своїх товаришів-побратимів, піднімаючи їх бойовий дух, був їм завжди підтримкою та опорою.

Виконуючи свій військовий обов’язок, захищаючи рідну українську землю від ворога, Барановський Олександр Олегович помер 23 ­вересня 2023 року.

У скорботний день поховання провести до місця останнього спочинку мужнього воїна, вклонитися його подвигу, подякувати рідним та розділити біль непоправної втрати з близькими прийшли односельці, друзі, знайомі, представники влади, військові та духовенство.

Поховали захисника зі всіма військовими почестями на кладовищі у селі Макарівка. Пам'ять про Олександра Барановського та усіх захисників та захисниць, які віддали своє життя, захищаючи незалежність України, присутні вшанували хвилиною мовчання.

У мить останнього прощання з нашим Героєм звучав Державний Гімн України та триразовий збройний салют.

Андрушківська сільська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус та уся громада висловлюють щирі співчуття та слова підтримки родині загиблого воїна.

Вічна пам'ять та слава Герою!