Наша допомога літнім людям

Дата: 09.10.2023 13:04

Літні люди відіграють важливу роль у житті суспільства. Їх досвід та мудрість неможливо переоцінити, їх внесок у розвиток суспільства є незамінним. Однак з віком можуть виникати різні фізичні та соціальні виклики, які роблять їхнє життя більш складним. Багато літніх людей постають перед фінансовими труднощами, самотністю та обмеженою рухливістю. Важливо надавати їм підтримку та допомогу, щоб зробити їхнє повсякденне життя більш комфортним та гідним.

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, Андрушківська сільська рада вітає літніх людей, ветеранів праці, жителів нашої громади,  яким надається соціальна послуга "догляд вдома". Літа - це не просто роки, це накопичений досвід, мудрість і сила. Ваші роки - це скарб, що не оцінити. Нехай кожен новий день приносить вам радість. Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя та невичерпної енергії у кожному дні.

Сьогодні, як і кожен рік у День людей похилого віку, Андрушківська сільська рада підтримує наших старших громадян. В кожну домівку, де проживають наші підопічні, був доставлений продуктовий набір (крупи, олія, цукор, солодощі).

Ми продовжимо підтримувати та берегти наших старших громадян не лише в цей особливий день, але й у майбутньому.