Інформація від Житомирського колійного ремонтно-механічного заводу

Дата: 01.12.2023 14:38

Фото без описуВ складних умовах сьогодення виробничий структурний підрозділ Житомирський колійний ремонтно-механічний завод філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» акціонерного товариства «Українська залізниця» мас  гостру потребу в  укомплектуванні штату кваліфікованими робітниками.

Завод е підприємством критичної інфраструктури, основною функцією якого с виконання комплексу робіт з модернізації, капітально-відновлювального, капітального, середнього та поточного ремонтів спеціального рухомого складу, вузлів та агрегатів, виготовлення запасних частин, колійного інструменту тощо.

Ремонтні роботи виконуються силами кваліфікованих робітників за такими професіями:

• Слюсар з ремонту колійних машин та механізмів (слюсар ремонтник, автослюсар)
  • електрозварник ручного зварювання
  • слюсар-електрик з  ремонту електроустаткування
  • електромонтер  з ремонту обмоток  та ізоляції електроустаткування
  • токар
  • фрезерувальник
  • ливарник металів та сплавів
  • коваль на молотах і пресах
  • складач поїздів та інші.

Запрошуємо долучитись до нашої команди пошукачів роботи вище вказаних робітничих спеціальностей та разом працювати на забезпечення потреб країни в ремонті колійних машин, агрегатів, вузлів, механізмів тощо.

МИ ПРОПОНУЄМО:

• стабільну виплату двічі на місяць заробітної плати соціальний  пакет та колективний договір
  • професійний       розвиток (с можливість отримати професійно-технічне навчання особам, які  раніше  не  мали  робітничої професії, а також поглибити та розширити раніше здобуті знання і навички)
  • атестацію робочих місць та підтверджене право на пенсійне забезпечення на пільгових умовах за Списком 1 i 2
  • роботу за сумісництвом
  • бронювання військовозобов'язаних
  • оформлення приміського квитка для користування приміськими поїздами при потребі забезпечення  тимчасовим житлом.

За детальною інформацією звертайтесь за адресою: м.Житомир, провулок 1-й Паровозний 30, контактний  телефон 098-122-99-11