З Днем Збройних сил України!

Дата: 06.12.2023 08:15

Шановні жителі Андрушківської громади! Дорогі захисники та захисниці України, ветерани, учасники бойових дій, військовослужбовці, усі воїни, які надійно стоять на захисті нашої Батьківщини!

З нагоди Дня Збройних Сил України висловлюємо щиру повагу та найтепліші слова подяки кожному з наших захисників і захисниць за величезний внесок у збереження національної незалежності та безпеки нашої країни.

У ці важкі часи ви проявляєте неймовірну мужність і героїзм, ведучи боротьбу за свободу та мир. Кожен з вас – справжній герой, що стоїть на захисті вітчизни у найтяжчих обставинах війни. Ми віримо в вашу мужність і героїзм, віримо в те, що завдяки вашим зусиллям перемога України невпинно наближається.

Нехай цей День буде днем визнання вашої величі, сил і невгамовного патріотизму. Бажаємо вам міцного здоров'я, терпіння та невичерпного запасу сил у подоланні всіх труднощів.

Нехай мир повертається до нашої землі, а ваша мужність не залишається непоміченою – вона слугує прикладом для всього народу.

З повагою і вдячністю, Андрушківська сільська рада